Roheline Võti

Eestimaa, oma kauni looduse ja ainulaadse kultuuripärandiga, on saanud huvipakkuvaks reisisihiks paljudele inimestele kogu maailmas. Meie jaoks on see kodu, külaliste jaoks meeldiv mälestus. Tahame oma kaunist loodust säilitada – nii meie endi, meie laste kui ka sinu ja teiste meie külaliste jaoks.

Enda keskkonnasõbralikku ja kohalikku elu arengut toetavat suhtumist näitame läbi Rohelise Võtme (Green Key) rahvusvahelise programmiga liitumise ning vastava märgise omamise.

Kasu saavad otse ka meie külalised. Näiteks on kõik meie puhastusvahendid loodussäästlikud, ilma kahjulike lisanditeta. Magus uni tuleb lõhnatult puhaste voodiriiete vahel.

Meie hommikusöök maitseb hea ja on värske just seetõttu, et kasutame Eesti päritolu toiduaineid.

Lisaks pakume koostöös teiste Pärnumaa ettevõtjatega võimalust veeta sisukalt aega looduses, samuti korraldame Pärnu linna ekskursioone just jalgsi ja jalgrattaga.
Need on vaid mõned näited.

Märgise saamine eeldab teatud kriteeriumite täitmist ning oma igapäevases tegevuses nendega arvestamist. Ettevõttes sõnastatakse keskkonnapoliitika, püstitatakse keskkonnaalased eesmärgid, koostatakse tegevusplaan nende elluviimiseks ning järgitakse säästva majandamise põhimõtteid.

Koidulapark Hotelli jaoks on loodust ja kohalikku kogukonda hoidev tegutsemine oluline. Kuivõrd keskkonnasäästlikkus oli hotelli juhtkonnale südamelähedane juba enne hotelli avamist, oli Rohelise Võtmega liitumine meie jaoks igati loogiline samm.

2002. aasta suvel omistati esimesed Rohelise Võtme diplomid Eesti hotellidele. Koidulapark Hotell sai Rohelise Võtme diplom ja märgise 2003. aastal.

Oleme seadnud enda eesmärkideks:

  • vähendada vee- ja energiakasutust;
  • tegeleda jäätmete valikkogumisega ja selle läbi vähendada jäätmete teket;
  • propageerida jäätmete valikkogumist ka väljaspool oma hotelli piire;
  • suurendada Eesti kvaliteedimärgist kandvate toiduainete osakaalu restorani menüüs;
  • propageerida “rohelist” mõtlemist nii hotelli külaliste kui ka koostööpartnerite hulgas.
Eesti Hotellide ja Restoranide Liit Roheline Võti Soomaa.com Pärnu Kuurort 175

Copyright 2014 © Koidulapark Hotel Pärnu - . Kõik õigused kaitstud.

Helista meile +372 447 7030 või saada oma küsimused reception@koidulaparkhotell.ee