Ettevõttest

Koidulapark Hotell on 39 numbritoaga keskkonnasõbralik Rohelise Võtme hotell Pärnu kesklinnas, otse rohelise ning romantilise Koidula pargi servas. 2002. aastal avatud hotell asub 1905. aastal ehitatud ajaloolises puithoones. Hotelli sisekujunduses on lähtutud ehitusaegsest traditsioonilistest moest. Värvitoonid harmoniseeruvad suvise pargiga.

Hotellis töötab suveperioodil kokku 15 inimest – meeskond, kelle missiooniks on muuta iga külastaja kogemus hotellis mugavaks ja meeldejäävaks.

Koidulapark Hotell OÜ missiooniks on pakkuda mõistliku hinnaga kvaliteetset majutusteenust Pärnu kesklinnas keskkonnateadlikule külastajale. Rõhku asetatakse kõrgel tasemel klienditeenindusele, sõbralikkusele ning hubasusele ja turvalisusele, seda nii välis- kui ka sisekliendi jaoks.

Ettevõtte visiooniks on olla tuntud nii Eesti kui välismaa külastaja jaoks, kui rohelist mõtteviisi järgiv ning hubase ja omanäolise hoonega Pärnu kesklinna majutuskoht.

staff

 

Koidulapark Hotell on Eesti Hotellide ja Restoranide Liidu liige, mis tähendab, et tegemist on tunnustatud ja kvaliteetset teenust pakkuva hotelliga.

OÜ Koidulapark Hotell (registrikood 10793786) on registreeritud majandustegevuse registris majutusteenuse osutaja (registrinumber TME000354) ning toitlustusteenuse pakkujana (registrinumber KTO000721).

Koidulapark Hotell hoolib vastutustundliku ettevõttena loodusest ja inimestest enda ümber. Hotellil on oma keskkonnaalane tegevuskava ning väljatöötatud keskkonnapoliitika. Lisaks enda panusele kutsutakse ka külalisi säästlikult tarbima.

Koidulapark Hotell on uhke ka oma Rohelise Võtme kvaliteedimärgise üle.

Eesti Hotellide ja Restoranide Liit Roheline Võti Soomaa.com Pärnu Kuurort 175

Copyright 2014 © Koidulapark Hotel Pärnu - . Kõik õigused kaitstud.

Helista meile +372 447 7030 või saada oma küsimused reception@koidulaparkhotell.ee