Hotelli tutvustus

Koidulapark Hotell on Pärnu kesklinnas rohelise Koidula pargi servas asuv 39 numbritoaga majutusasutus, mis omab Rohelise Võtme keskkonnasõbralikkuse märgist. Pärnu rannani on vaid 10 minutiline jalutuskäik läbi roheluse.

Hotellis on nii ühe- kui kahekohalised numbritoad, samuti kahest toast kokkupandud peretuba ning ka eraldi sviit. Spetsiaalne tuba on allergikutele, olemas on ka kõigile nõuetele vastav invatuba.

Meie ajalooline 1905. aastal ehitatud maja loob 20. sajandi alguse siseviimistluse stiili järgides hubase tunde ja on muuhulgas külalistele väga vaikne peatuskoht. Akendest avaneb vaade Koidula pargile või ajaloolistele linnamüüridele.

Auto saab parkida kohe hotelli kõrvale. Kogu majas on tasuta wifi. Eraldi ruum on seminaride ja koosolekute pidamiseks.

Hotelli restoranis pakume igal hommikul kosutavat hommikusööki. Avatud on ka väike baar. Lõuna- ja õhtusöögiks on palju erinevas stiilis söögikohti vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel. Ka kolm populaarset ööklubi, kaks ostukeskust ning Pärnu peatänav, Rüütli, asuvad siinsamas.

Ega Pärnus ei ole miski kuigi kaugel, ent linna keskel roheluses asuvast Koidulapark Hotellist on tõesti lühike maa linna külalise jaoks olulistesse punktidesse – rand, söögikohad, lõbustusasutused, bussijaam, galeriid, turismiinfokeskus.

Paljud, kes käinud, on kiitnud.

Meie oleme hotellitoad puhtaks teinud ja oleme valmis – tule külla!

Eesti Hotellide ja Restoranide Liit Roheline Võti Soomaa.com Pärnu Kuurort 175

Copyright 2014 © Koidulapark Hotel Pärnu - . Kõik õigused kaitstud.

Helista meile +372 447 7030 või saada oma küsimused reception@koidulaparkhotell.ee